› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

„Razem do wyborów!”

› wybory 2015 ponad rok temu    6.10.2015
Bartłomiej Ryś
komentarzy 2 ocen 8 / 100%
A A A

To była chyba najkrótsza konferencja prasowa, na jakiej dotychczas mieliśmy okazję być. Pod Bramą Targową na Starym Mieście zaprezentowała się „Partia Razem” - stosunkowo jedno z najmłodszych ugrupowań, które próbuje swoich sił w nadchodzących wyborach. Najmłodszych nie tylko pod względem stażu, ale i również wieku poszczególnych kandydatów.

„Założyliśmy RAZEM, bo mamy dość. Mamy dość śmieciowej pracy i kredytów na 30 lat” - możemy przeczytać na oficjalnej stronie WWW ruchu. Przedstawiciele podkreślają, że w ich szeregach znaleźli się głównie młodzi ludzie, których średnia wieku oscyluje wokół trzydziestki.

W dzisiejszej konferencji uczestniczyły trzy kobiety: Barbara Brzezicka, nauczycielka akademicka i zarazem „jedynka” w okręgu 34, Małgorzata Sandecka, elblążanka oraz Zuzanna Jakowicka. Zaznaczyły, że ich partia reprezentuje lewicowe poglądy, ale nie chce być łączona z nazwiskiem Leszka Millera. Jest to zaznaczone również w humorystyczny sposób na strone www:

W 1991 roku nowością na polskich drogach był Polonez Caro, a w Sejmie – Leszek Miller. Polonezów na ulicach już dziś nie widać. W niepamięć odeszły kasety VHS, a gumy Turbo wspominamy z rozrzewnieniem. Tymczasem odwieczni parlamentarzyści przekonują nas, że polityka bez nich jest niemożliwa.

O programie partii, ale i również o sobie opowie jutro naszej redakcji Małgorzata Sandecka, z którą jesteśmy umówieni na specjalny wywiad video. Wkrótce publikacja!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ bigi
ponad rok temu ocena: 50%  2
Gońcie tych lewaków , bo już rakłem
odpowiedz oceń komentarz 2 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sf
ponad rok temu ocena: 20%  1
każdy lepszy niż Korwin :)
odpowiedz oceń komentarz 1 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.