› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

W niedzielę wybory - wybierz Łukasza Grużewskiego z .Nowoczesnej!

› bieżące ponad rok temu    23.10.2015
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 11 / 36%
A A A

Szanowni Państwo!

Już 25 października 2015 roku, wspólnie podejmiemy decyzję o kształcie Sejmu, którego posłowie przez najbliższe 4 lata będą rozstrzygać o najistotniejszych kierunkach działania naszego Państwa. Decyzje podjęte w parlamencie mają realne przełożenie na nasze życie codzienne.

Kim jestem?

Jestem 27 latkiem. Wychowałem się niedaleko Pasłęka teraz mieszkam w Elblągu. Obecnie otwieram przewód doktorski w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Cztery lata temu, jeszcze podczas studiów PWSZ w Elblągu założyłem firmę Skyproject, która obecnie się rozwija i współpracuję z Google Polska oraz Microsoftem.

Więcej informacji o mnie znajdą Państwo na stronie lukaszgruzewski.pl

Dlaczego warto na mnie postawić?

Mając na uwadze ucieczkę młodych osób z naszego regionu. Państwo musi stawiać na rozwój przedsiębiorczości wśród młodych ludzi. Poprzez uproszczenie prawa podatkowego oraz reformy ubezpieczeń społecznych, prowadzenie działalności gospodarczej stanie się po prostu prostsze. Każda nowo powstała firma to nowe miejsca pracy, poprawa bytu ludzi żyjących na naszych terenach.

Najlepszą inwestycją państwa jest jego obywatel. Potencjał naszego regionu to sektor drzewno- meblarski i dlatego trzeba głośno mówić o tym, że potrzebujemy wykwalifikowanych pracowników. Oznacza to konieczność ścisłej współpracy szkół ponadgimnazjalnych z sektorem przedsiębiorstw, a co za tym idzie reformę szkolnictwa zawodowego. Potrzeba nam specjalistów w danej dziedzinie.

Będąc posłem chciałbym pracować nad koniecznymi dla Polski reformami, które będą stanowiły fundament dla jej rozwoju. Prosty system podatkowy, zmiany w ubezpieczeniach społecznych i zdrowotnych, trzeba skończyć z marnotrawstwem publicznych środków. Nie może być w społeczeństwie równych i równiejszych, trzeba skończyć z przywilejami i dotowaniem nierentownych przedsięwzięć państwowych. Uczynię wszystko aby moja obecność w Sejmie pozwoliła na nowe rozdanie dla Polski, głównie z myślą o naszym regionie, ponieważ zasługujemy na więcej. Dajmy sobie szansę. Jestem jednym z Was, rozumiem problemy mieszkańców mojego regionu i jestem pewien, że zarówno ja , jak i mieszkańcy okręgu elbląskiego, chcemy żyć w NOWOCZESNYM PAŃSTWIE.

25 października proszę o Państwa głos. Lista nr 8 Poz.2

Materiał sfinansowany przez KW .Nowoczesna Ryszarda Petru

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.